Про компанію

logo-style

Товариство з обмеженою відповідальність Спільне підприємство Агроінком.

Генеральний директор Завадський Вальдемар

Компанія «Агроінком»  з 1994 року займається організацією міжнародних виставок та конференцій в Україні.

Основні напрями діяльності – організація та проведення міжнародних і національних спеціалізованих торговельних виставок, ділових зустрічей, презентацій фірм, конференцій та семінарів, рекламних кампаній, маркетингових досліджень, проектування і дизайн експозицій та ексклюзивних стендів.

Виставки «Агроінком» відрізняє високий міжнародний рівень організації, що робить їх одними з провідних подій відповідних галузей української економіки. Всі вони мають багаторічну офіційну підтримку державних органів та галузевих асоціацій.

У рамках виставок проводяться бізнес-форуми, семінари, конференції, презентації, конкурси на кращі види продукції та послуг, майстер-класи та інші заходи. У них беруть участь провідні фахівці, потенційні інвестори, представники владних структур, засобів масової інформації з України та зарубіжних країн.

Із року в рік ростуть кількість та масштаби виставкових заходів. Розширяються їхні тематики і реалізуються нові виставкові проекти.

Компанія активно працює над підвищенням професійного рівня проведення виставок і розширенням спектру виставкових послуг, що надаються учасникам, приділяє велику увагу індивідуальній роботі з потенційними експонентами та їхніми клієнтами з метою підвищення ефективності від участі у виставках і заходах, що проводяться на них.

Щорічно у виставках беруть участь понад 400 зарубіжних компаній із понад 30 країн світу, ми плідно співпрацюємо з відомими міжнародними виставками і виставковими компаніями.

Контакти:

тел./факс +38 044 593 19 01

мобільний  +38 067 316 24 06

info@agroinkom.com.ua