Олійно жирова індустрія

maslojyrova

МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА

ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ

21-22 вересня, 2022

Цей захід є єдиним в Україні майданчиком для ефективної взаємодії професіоналів науки, виробництва і бізнесу олійно жирового ринку.

Олійно жирова індустрія – міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування  олійних культур.

Представники бізнесу зі всієї України зустрічаються, щоб обговорити свої проблеми і досягнення, нові проекти та шляхи розвитку галузі. 

Цільова аудиторія: фахівці підприємств олійно-жирової галузі та суміжних галузей харчової промисловості, торгові компанії, співробітники навчальних інститутів харчових напрямків, постачальники харчових інгредієнтів, барвників і добавок, виробники обладнання та упаковки для масложирової галузі, органи стандартизації та метрології.

      

Бізнес-Форум :

УКРАЇНА. ЧИ ДОСЯГНУТА МЕЖА ЗРОСТАННЯ ВИРОБНИЦТВА ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР?

Організатор: Асоціація «Укроліяпром»

У діловій програмі виставки  розглядатимуться  найактуальніші питання галузі, пов’язані з провадженням  нових технологій, сприянням збільшенню рентабельності виробництва, удосконаленням контролю якості готової  продукції за участю вітчизняних  та іноземних спеціалістів – експертів олійно жирового сектору.

В рамках виставки  дегустація рослинних олій:

«Рослинні масла – надійний шлях до здорового життя», (соняшникова, рапсова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова)

Організатор : Інститут олійних культур НААНУ

Національний Комплекс «Експоцентр України»  проспект Академіка Глушкова, 1, м. Київ

Хочете взяти участь у виставці?